Otravujete sa s bielizňou
Čas na novú práčku!

Zoznámte sa s práčkami Amica Dream Wash s funkciou parného prania SteamTouch. Oblečenie vďaka nej nie je pokrčené, ale len čisté, mäkké a voňavé. Práčky Amica vedia o Vašich potrebách!

Pokročilé funkcie pre
Vaše pohodlie a bezpečie

Samočistenie bubna

V bubne práčky sa zvyčajne hromadia nečistoty. Práčky Amica boli preto vybavené funkciou Samočistenie bubna, ktorá si s týmto problémom dokáže skvele poradiť. Odstraňuje nebezpečné huby, plesne, baktérie a alergény. Oblečenie je vďaka tomu vždy perfektne svieže, krásne vonia a je úplne bezpečné. Je to ideálne riešenie obzvlášť pre deti a alergikov.

Ochrana vlnených odevov

Programy na pranie vlny v práčkach Amica majú špeciálny certifikát známej medzinárodnej firmy Woolmark. Tento certifikát sa udeľuje iba zariadeniam, ktoré tieto náročné materiály skutočne chránia. Vaše vlnené odevy si uchovajú pôvodný vzhľad ešte dlhšie.

Každý deň 45min.

Získate čas a dokonale čistú bielizeň. Práčka Amica zvládne plnohodnotný prací cyklus len za 45 minút. Len toľko stačí na to, aby ste sa mohli tešiť z perfektne čistej bielizne. A to znamená, že sa budete môcť skôr venovať tomu, čo Vám naozaj robí radosť.

Program Košele

Jemné blúzky alebo košele vyžadujú osobitné zaobchádzanie. Program určený priamo pre ne účinne odstraňuje nečistoty bez nebezpečenstva poškodenia jemných materiálov, a to vďaka optimálnemu nastaveniu. Užite si profesionálny vzhľad do posledného gombíka!

Program Obľúbené

Perte tak, ako to máte radi! Program Obľúbené umožňuje uložiť si Vaše jedinečné nastavenie prania. Vďaka tomu ho máte vždy priamo poruke. Vy šetríte čas, zatiaľ čo práčka zabezpečuje najvyššiu kvalitu každého prania.

Antialergické pranie

Ak s Vami bývajú deti alebo alergici, určite oceníte bezpečný program antialergického prania. Vďaka intenzívnemu praniu s pridaným cyklom pláchania v ohriatej vode bude Vaša bielizeň dezinfikovaná a zbavená alergénov, roztočov a baktérií. To všetko so starostlivosťou aj o tú najjemnejšiu pokožku.

Program Express 15'

Máte len chvíľočku na osvieženie oblečenia? S programom Express sa len za 15 minút zbavíte nepríjemných pachov a drobných nečistôt z odevu. Je to riešenie vytvorené na mieru Vášmu intenzívnemu tempu!

Program Fitness

Každý náruživý športovec vie, že špecializované oblečenie vyžaduje zodpovedajúce zaobchádzanie. Práčka Amica ho vyperie len za 40 minút bez obáv z poškodenia. Aktívni ľudia nemajú čas strácať čas!