Multifunkčná umývačka.
A máte všetko pod kontrolou

Efektívne umývanie a sušenie

WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

Zle umytý riad je už minulosť. Vďaka inovatívnym tryskám je distribúcia vody ešte precíznejšia. Efektom je úspora času, tichá práca a účinnejšie umývanie! Nové trysky WaterSpinner 2.0 (v 60 cm umývačkách) a TurboSpinner (v 45 cm umývačkách) dokážu efektívne umyť aj zaschnuté nečistoty.

SteamPower

Chcete, aby bol Váš riad hygienicky čistý a lesklý? SteamPower Vám to umožní. Vďaka horúcej pare na konci umývacieho cyklu, ktorá redukuje množstvo baktérií na riade a vo vnútri umývačky, bude riad pri vyberaní z umývačky lesklý a ideálne suchý.

OpenDry

OpenDry znamená koniec utierania nedokonale suchého riadu! Vďaka automatickému pootvoreniu dvierok po ukončení umývacieho cyklu riad rýchlo a prirodzene doschne. Toto riešenie je úplne bezpečné - vlhký vzduch unikajúci z umývačky má teplotu max. 40 °C, takže sa nezráža na nábytku, ani nič nepoškodí. Riešenie je pohodlné a spojené s nižšou spotrebou energie.

Samostatné sušenie

Potrebujete, aby bol riad dokonale suchý? Nie je nič jednoduchšie. Stačí zapnúť funkciu Samostatné sušenie. Riad sa bude sušiť o trochu dlhšie, avšak veľmi účinne.

ShineDose

Zapnete umývačku... a tableta sa nerozpustí, pretože ju riad zablokoval v dávkovači! Aby k tomu nedochádzalo, má dávkovač dvierka s posuvným mechanizmom a Vy si môžete byť istí, že sa tableta vždy dostane do umývacej komory. Zárukou lesklého a dokonale čistého riadu je elektronické dávkovanie leštidla, ktoré dodá presne toľko leštidla, koľko je ho treba.

Hygienické umývanie

UV Hygiene Technology

Je pre Vás veľmi dôležitá hygienická čistota domácnosti? Technológia UV Hygiene Technology, jedinečná na trhu, aktivuje ultrafialové žiarenie v rôznych fázach umývania a sušenia a odstraňuje tak nebezpečné mikroorganizmy, baktérie a vírusy z celej umývačky. Po skončení umývania a otvorení dvierok sa UV svetlo samo vypne, jeho použitie je preto úplne bezpečné.

Program Hygiena+

Máte doma alergikov, malé deti? Počas programu Hygiena sa voda ohrieva na 70 stupňov Celzia a Vy máte istotu, že aj ten najviac znečistený riad bude hygienicky čistý a bez škodlivých mikroorganizmov. Bezchybná čistota aj pod mikroskopom!

AntiBacteria Filter /
 trojdielny systém filtrov

Čisté a hygienické umývanie vďaka špeciálnemu systému 3 filtrov, ktorý umožňuje odstrániť všetky nečistoty. Filter má zvláštny antibakteriálny povlak eliminujúci patogény a redukujúci nepríjemné pachy z umývačky. Vďaka zastaveniu rastu plesní a iných mikroorganizmov je umývanie efektívne a predĺži sa životnosť umývačky.

Program Samočistenie

Chcete, aby Vaša umývačka riad vždy dokonale umyla a ešte dlhšie Vám dobre slúžila? Vďaka vysokej teplote 70 °C zaistí program Samočistenie nielen dezinfekciu celej umývačky (vnútrajšku, filtrov, košov), ale aj predĺženie jej životnosti. Čistá a sterilná umývačka dlhé roky.

Komora z nerezovej ocele

Komora z nerezovej ocele odolnej voči kyselinám chráni umývačku pred koróziou a zmierňuje usadzovanie tukov na jej stenách. Vo vnútri umývačky sa tak nemnožia baktérie. Nerezová komora umývačky je zárukou jej dlhšej životnosti a hygienicky čistého riadu.

Ekonomické a tiché umývanie

SilentDrive 3.0

Moderný invertorový motor SilentDrive 3.0 plynulo reguluje otáčky a dynamicky prispôsobuje tlak vody programu a druhu riadu. A výsledok? Neobyčajne tiché a účinné umývanie aj pri krátkych programoch. Bezkefová technológia prináša navyše úsporu energie a oveľa dlhšiu životnosť umývačky.

Energetická trieda C

Platenie účtov za elektrinu je nepríjemná povinnosť. Myslíme na Váš rozpočet a životné prostredie, a preto sme v umývačkách Amica použili riešenia, ktoré zaručia nižšiu spotrebu elektrickej energie a tým aj nižšie účty. Úspora energie umývačky triedy C v porovnaní s umývačkou triedy F predstavuje 31 %. Ročne tak získate až 95 umývacích cyklov zadarmo. Umývačky Amica sú efektivita sama! Umývate ekologicky a ekonomicky!

Nízka spotreba vody

Ak máte starosť o životné prostredie a súčasne chcete mať svoj rozpočet na domácnosť čo najnižší, určite oceníte umývačku, ktorá potrebuje menej vody na cyklus a súčasne zachováva najvyššiu efektivitu umývania. Na každé umývanie v umývačke sú tak náklady nižšie! Ekológia a úspory v jednom.

EnergySave

Vďaka ekonomickej prevádzke umývačky môžete znížiť svoje účty za elektrinu, bez toho aby ste sa museli vzdať dokonalého umývacieho účinku! S funkciou EnergySave sa mierne predĺži umývací program a súčasne zníži teplota vody. Čistá úspora so zachovaním rovnako vysokej efektivity umývania.

Užitočné funkcie a programy

Úplný program 58′

Potrebujete rýchlo a účinne umyť riad? Tu je program ideálny pre každodenné, rýchle umývanie riadu, so zárukou účinnosti. Zahŕňa všetky fázy umývania - vrátane namáčania a sušenia, za necelú hodinu tak môžete počítať s perfektným výsledkom!

Skrátiť čas

Za chvíľu príde návšteva a Vy máte na linke horu nie veľmi zašpineného riadu? Využite funkciu Skrátiť čas, vďaka ktorej bude voda pre základné umývanie o 3–4 stupne teplejšia a každá z umývacích fáz bude kratšia. Skrátené umývanie zaistí čistý riad za kratšiu dobu.

IntenseClean

Sú jedlá, ktorým sa vyhýbame, pretože sa riad po nich jednoducho nedá umyť. Teraz už to nebude problém - stačí zapnúť funkciu IntenseClean. Ak použijete túto funkciu v rámci zvoleného programu, teplota základného umývania a oplachovania sa zvýši a trvanie cyklu mierne predĺži. Aj ten najšpinavší riad bude žiariť čistotou.

Odložený štart

Pomocou funkcie Odložený štart naprogramujete umývačku tak, aby spustila umývanie vo chvíli, keď nebudete doma a po návrate Vám nič nenaruší popoludňajší odpočinok. Štart môžete odložiť až o 24 hodín a spustiť umývačku v noci, pričom využijete nízku tarifu za elektrinu. Umývačky Amica prinášajú úspory a pohodlie.

Rýchly program 30′

Chcete mať hneď po raňajkách umytý riad? Máte zaprášené poháre, ktoré dlho stáli nepoužívané v skrinke? Keď potrebujete riad len osviežiť alebo sa zbaviť ľahkých nečistôt, použite krátky, tridsaťminútový program. Ušetríte tak veľa času a vody!

Optimálne riešenie priestoru

MaxiSpace 3 / SmartTray

Tretí, nezávislý kôš MaxiSpace3 alebo tácka SmartTray (v závislosti od modelu) so špeciálnymi priehradkami na príbory umiestnené v hornej časti komory zvyšujú ergonómiu používania - už sa nemusíte skláňať a vyťahovať príbory. Do umývačky sa toho tiež viac vojde, pretože košík na príbory nezaberá miesto v dolnom koši, do ktorého sa tak zmestí viac riadu a viac riadu = väčšia úspora.

Systém Up&Down

Nevejde se dovnitř všechno nádobí? Systém Up&Down umožní snadno pracovat s prostorem v myčce - můžete přesouvat horní koš nahoru a dolů a získat tak více místa na velké hrnce nebo vysoké skleničky. Důležité je, že můžete s košem manipulovat, i když je plně naložený!

Skladacie prvky v košoch

V umývačke môžete jednotlivé prvky skladať a rozkladať a optimálne upraviť rozvrhnutie priestoru. Ak potrebujete umyť hrnce alebo misky, zložte hrebene v dolnom koši a získajte tak rovnú plochu, kam sa zmestia veľké nádoby. Úplný komfort so zárukou dokonale umytého riadu.

Úchyty na skleničky /
koš na skleničky

Riad vyžaduje zvláštne zaobchádzanie, najmä ten sklenený. Riešením sú zvláštne úchyty so silikónovými koncovkami v hornom koši, vďaka ktorým možno krehké kusy umývať v bezpečnej polohe, bez rizika poškriabania alebo rozbitia.

OptiSpace14

Optimálne využitie priestoru umývačky znamená viac čistého riadu počas jedného umývacieho cyklu. Dva priestranné koše vybavené modulovými prvkami pojmú až 14 súprav riadu. Ergonomické usporiadanie znamená efektívnejšie umývanie, ale aj úsporu vody a energie, a čo je nemenej dôležité, neklesá pritom účinnosť umývania ani sušenia.

Bezpečné používanie
a jednoduchá montáž

AquaStop / AntiFlood

Nehrozí, že by z umývačky náhle a nekontrolovane unikala voda! V prípade akejkoľvek poruchy systém AquaStop alebo AntiFlood (v závislosti od modelu) automaticky odpojí prívod vody. Teraz máte istotu, že umývačka nevyplaví byt ani Vám ani susedom pod Vami.

LED displej

Na veľkom LED displeji sú správy ľahko čitateľné, dobre sa orientujete v programoch, ich dĺžke, doplnkových funkciách a chybových hláseniach, takže obsluha zariadenia je pohodlná a intuitívna.

Vnútorné osvetlenie

Už nemusíte rozsvecovať a budiť rodinu, keď chcete večer vybrať umývačku. Vďaka vnútornému osvetleniu v umývačke je práca s ňou ešte jednoduchšia a pohodlnejšia. Keď je zariadenie zapnuté, rozsvieti sa svetlo automaticky v okamihu, keď sa otvoria dvierka.

Detská poistka

Funkčné tlačidlá možno zablokovať a ľahko tak umývačku zabezpečiť, aby sa nestala predmetom záujmu zvedavých detí. Nemusíte sa už báť náhodného vypnutia alebo zmeny nastavenia zariadenia. Všetko sa umyje podľa plánu!

Zasunutie pod linku

Pripravujete návrh kuchyne svojich snov a máte obavy, či sa do nej bude umývačka hodiť? Nemajte strach! Môžete si kúpiť akúkoľvek voľne stojace umývačku a umiestniť ju pod linkou. Dizajn a funkčnost v jednom.

Odporúčané produkty