Vstavané mikrovlnné rúry

Objavte užitočnosť v malom

Vďaka mikrovlnným rúram Amica môžete pripravovať pokrmy rýchlo a bez námahy.

HALOGÉNOVÉ OSVETLENIE

V mikrovlnných rúrach Amica sú nainštalované halogénové lampy, ktoré osvetlia vnútro zariadenia. Môžete si tak pohľadom cez okienko skontrolovať stav ohrievaného jedla.

SENZOR NA OTVÁRANIE DVERÍ

Zabudnite na štandardné tlačidlá a kolieska - senzorové otváranie dvierok je pohodlné a súčasne estetické. Už nemusíte používať silu, stačí ľahký dotyk a dvere sa automaticky otvoria. Plochý povrch ovládacieho panela navyše ľahko udržíte čistý, žiadne tlačidlá = žiadne škáry. Úplné pohodlie.

OVLÁDANIE SENZORA

Ovládajte zariadenie pohodlne a nestrácajte čas upratovaním! Rýchlejšie nájdete a nastavíte program, ktorý chcete, pomocou dotykových senzorov namiesto štandardných ovládacích koliesok a mechanických tlačidiel. Senzory sú pod plochým povrchom ovládacieho panela, ľahko preto udržíte zariadenie čisté, lebo tu nie sú žiadne zákutia, kde by sa mohla držať nečistota. Ovládanie bude číra radosť!


Combi gril

Chrumkavé, grilované pochúťky priamo z mikrovlnky? Áno! Mikrovlnné rúry Amica sú vybavené Combigrillom, ktorý predstavuje spojenie mikrovlnky a grilu. Stačí chvíľka a Vaše jedlo bude ideálne teplé a na povrchu sa vytvorí báječná chrumkavá kôrka. Dobrú chuť!

Inovatívne riešenie