Multifunkčná umývačka.
A máte všetko pod kontrolou

Efektívne umývanie a sušenie

SteamPower Pro / SteamPower

Chcete, aby bol Váš riad hygienicky čistý a lesklý? SteamPower Vám to umožní. Vďaka horúcej pare na konci umývacieho cyklu, ktorá redukuje množstvo baktérií na riade a vo vnútri umývačky, bude riad pri vyberaní z umývačky lesklý a ideálne suchý.

WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

Zle umytý riad je už minulosť. Vďaka inovatívnym tryskám je distribúcia vody ešte precíznejšia. Efektom je úspora času, tichá práca a účinnejšie umývanie! Nové trysky WaterSpinner 2.0 (v 60 cm umývačkách) a TurboSpinner (v 45 cm umývačkách) dokážu efektívne umyť aj zaschnuté nečistoty.

OpenDry

OpenDry znamená koniec utierania nedokonale suchého riadu! Vďaka automatickému pootvoreniu dvierok po ukončení umývacieho cyklu riad rýchlo a prirodzene doschne. Toto riešenie je úplne bezpečné - vlhký vzduch unikajúci z umývačky má teplotu max. 40 °C, takže sa nezráža na nábytku, ani nič nepoškodí. Riešenie je pohodlné a spojené s nižšou spotrebou energie.

Extra sušenie

Potrebujete, aby bol riad dokonale suchý? Nie je nič jednoduchšie. Stačí zapnúť funkciu Extra sušenie. Riad sa bude sušiť o trochu dlhšie, avšak veľmi účinne.

ShineDose

Zapnete umývačku... a tableta sa nerozpustí, pretože ju riad zablokoval v dávkovači! Aby k tomu nedochádzalo, má dávkovač dvierka s posuvným mechanizmom a Vy si môžete byť istí, že sa tableta vždy dostane do umývacej komory. Zárukou lesklého a dokonale čistého riadu je elektronické dávkovanie leštidla, ktoré dodá presne toľko leštidla, koľko je ho treba.

Hygienické umývanie

UV Hygiene Technology

Je pre Vás veľmi dôležitá hygienická čistota domácnosti? Technológia UV Hygiene Technology, jedinečná na trhu, aktivuje ultrafialové žiarenie v rôznych fázach umývania a sušenia a odstraňuje tak nebezpečné mikroorganizmy, baktérie a vírusy z celej umývačky. Po skončení umývania a otvorení dvierok sa UV svetlo samo vypne, jeho použitie je preto úplne bezpečné.

SteamPower Pro

Dokonale umytý, suchý a hygienicky čistý riad - vďaka použitiu vyspelého systému generovania pary! Para sa používa dvakrát. Prvýkrát na začiatku cyklu - zmäkčí zaschnutý a veľmi zašpinený riad, čím sa významne zvýši efektivita celého umývacieho cyklu. Para použitá druhýkrát pred koncom cyklu redukuje baktérie, dezinfikuje riad, dodáva mu lesk a lepšie ho vysuší.

Program Hygiena+

Máte doma alergikov, malé deti? Počas programu Hygiena sa voda ohrieva na 70 stupňov Celzia a Vy máte istotu, že aj ten najviac znečistený riad bude hygienicky čistý a bez škodlivých mikroorganizmov. Bezchybná čistota aj pod mikroskopom!

AntiBacteria Filter /
 trojdielny systém filtrov

Čisté a hygienické umývanie vďaka špeciálnemu systému 3 filtrov, ktorý umožňuje odstrániť všetky nečistoty. Filter má zvláštny antibakteriálny povlak eliminujúci patogény a redukujúci nepríjemné pachy z umývačky. Vďaka zastaveniu rastu plesní a iných mikroorganizmov je umývanie efektívne a predĺži sa životnosť umývačky.

Program Samočistenie /
CleanRemider

Chcete, aby Vaša umývačka riad vždy dokonale umyla a ešte dlhšie Vám dobre slúžila? Vďaka vysokej teplote 70 °C zaistí program Samočistenie nielen dezinfekciu celej umývačky (vnútrajšku, filtrov, košov), ale aj predĺženie jej životnosti. Čistá a sterilná umývačka dlhé roky.

Komora z nerezovej ocele

Komora z nerezovej ocele odolnej voči kyselinám chráni umývačku pred koróziou a zmierňuje usadzovanie tukov na jej stenách. Vo vnútri umývačky sa tak nemnožia baktérie. Nerezová komora umývačky je zárukou jej dlhšej životnosti a hygienicky čistého riadu.

Ekonomické a tiché umývanie

SilentDrive 3.0

Moderný invertorový motor SilentDrive 3.0 plynulo reguluje otáčky a dynamicky prispôsobuje tlak vody programu a druhu riadu. A výsledok? Neobyčajne tiché a účinné umývanie aj pri krátkych programoch. Bezkefová technológia prináša navyše úsporu energie a oveľa dlhšiu životnosť umývačky.

Energetická trieda C

Platenie účtov za elektrinu je nepríjemná povinnosť. Myslíme na Váš rozpočet a životné prostredie, a preto sme v umývačkách Amica použili riešenia, ktoré zaručia nižšiu spotrebu elektrickej energie a tým aj nižšie účty. Úspora energie umývačky triedy C v porovnaní s umývačkou triedy F predstavuje 31 %. Ročne tak získate až 95 umývacích cyklov zadarmo. Umývačky Amica sú efektivita sama! Umývate ekologicky a ekonomicky!

EcoBar

Uvažujete o tom, koľko umývačka spotrebuje elektrického prúdu a koľko vody? Teraz si vďaka zrozumiteľným informáciám na paneli môžete zvoliť parametre umývania podľa svojich preferencií. Čitateľný ukazovateľ Vám oznámi približnú spotrebu energie a vody v danom programe pri použití konkrétnej funkcie. Kompletné informácie = optimálny výber a úspora!

Tichý program

Tiché umývanie predstavuje ideálne riešenie pre rodiny s malými deťmi a pre tých, ktorí spúšťajú umývačku v noci. Ocenia ho aj majitelia otvorených kuchýň. Špeciálne zvolené parametre zabezpečia rovnakú účinnosť a efektivitu umývania a súčasne malú hlučnosť umývačky.

Nízka spotreba vody

Ak máte starosť o životné prostredie a súčasne chcete mať svoj rozpočet na domácnosť čo najnižší, určite oceníte umývačku, ktorá potrebuje menej vody na cyklus a súčasne zachováva najvyššiu efektivitu umývania. Na každé umývanie v umývačke sú tak náklady nižšie! Ekológia a úspory v jednom.

Užitočné funkcie a programy

Add+ / BlueDot+

Modrá dióda BlueDot+ slúži na zobrazenie informácie o tom, či umývačka pracuje (dióda nepretržite svieti), kedy môžete pridať zabudnutý riad (svetlo bliká) a kedy môžete umývačku vyprázdniť, pretože umývanie bolo dokončené (svetlo zhasne).

OptiTime Pro

OptiTime Pro Vám umožňuje precízne prispôsobiť čas umývania Vašim potrebám. Ponáhľate sa, pretože čakáte návštevu? Skráťte si umývací cyklus až o 10, 20 alebo 30 %! Máte veľmi zašpinený, zaschnutý riad? Zvýšte intenzitu umývania tak, že predĺžite program o 10, 20 alebo 30 %!

Úplný program 58′

Potrebujete rýchlo a účinne umyť riad? Tu je program ideálny pre každodenné, rýchle umývanie riadu, so zárukou účinnosti. Zahŕňa všetky fázy umývania - vrátane namáčania a sušenia, za necelú hodinu tak môžete počítať s perfektným výsledkom!

Rýchly program 30′

Chcete mať hneď po raňajkách umytý riad? Máte zaprášené poháre, ktoré dlho stáli nepoužívané v skrinke? Keď potrebujete riad len osviežiť alebo sa zbaviť ľahkých nečistôt, použite krátky, tridsaťminútový program. Ušetríte tak veľa času a vody!

Odložený štart

Pomocou funkcie Odložený štart naprogramujete umývačku tak, aby spustila umývanie vo chvíli, keď nebudete doma a po návrate Vám nič nenaruší popoludňajší odpočinok. Štart môžete odložiť až o 24 hodín a spustiť umývačku v noci, pričom využijete nízku tarifu za elektrinu. Umývačky Amica prinášajú úspory a pohodlie.

Flexibilné vybavenie

MaxiSpace 3+ / SmartTray

Tretí, nezávislý kôš MaxiSpace3 alebo tácka SmartTray (v závislosti od modelu) so špeciálnymi priehradkami na príbory umiestnené v hornej časti komory zvyšujú ergonómiu používania - už sa nemusíte skláňať a vyťahovať príbory. Do umývačky sa toho tiež viac vojde, pretože košík na príbory nezaberá miesto v dolnom koši, do ktorého sa tak zmestí viac riadu a viac riadu = väčšia úspora.

Držiak na veľký riad a podnosy

Radi pečiete, ale neznášate ručné umývanie špinavých plechov? Systém špeciálnych podpier v dolnom koši rieši problém umývania veľkých nádob: plechov, dosiek na krájanie alebo panvíc. Teraz nielenže ich ľahko umiestnite do umývačky, ale predovšetkým máte zaručený dokonalý výsledok.

AccessoriesShelf

Chýba Vám miesto na atypické kuchynské nástroje? Ďalšie dve skladacie poličky v dolnom koši, vďaka ktorým môžete bezpečne a pritom účinne umyť šálky na kávu, ako aj dlhé nože, naberačky a obracačky a vďaka úchytkám v poličkách dokonca aj vysoké poháre.

Systém Up&Down

Nevojde sa dnu všetok riad? Systém Up&Down umožní ľahko pracovať s priestorom v umývačke - môžete presúvať horný kôš hore a dole a získať tak viac miesta na veľké hrnce alebo vysoké poháre. Dôležité je, že môžete s košom manipulovať, aj keď je úplne naložený!

OptiSpace14

Optimálne využitie priestoru umývačky znamená viac čistého riadu počas jedného umývacieho cyklu. Dva priestranné koše vybavené modulovými prvkami pojmú až 14 súprav riadu. Ergonomické usporiadanie znamená efektívnejšie umývanie, ale aj úsporu vody a energie, a čo je nemenej dôležité, neklesá pritom účinnosť umývania ani sušenia.

Úchyty na poháre

Riad vyžaduje zvláštne zaobchádzanie, najmä ten sklenený. Riešením sú zvláštne úchyty so silikónovými koncovkami v hornom koši, vďaka ktorým možno krehké kusy umývať v bezpečnej polohe, bez rizika poškriabania alebo rozbitia.

Skladacie prvky v košoch

Můžete prvky v myčce skládat a rozkládat a upravit optimální rozvržení prostoru. Pokud potřebujete umýt hrnce nebo misky, složte hřebeny v dolním koši a získejte tak rovnou plochu, kam se vejdou velké nádoby. Naprostý komfort se zárukou dokonale umytého nádobí.

Odporúčané produkty

Voľne stojaca umývačka riadu

MV 447 ADW

Ukaž mi víc